Prijava na 17. vseslovensko srečanje starodobnikov (2019)

Pozdravljeni na prijavni strani za 17. vseslovensko srečanje ljubiteljev starodobnikov. Prijavite se preko spodnjega spletnega obrazca. Za vse dodatne informacije se obrnite na naslov info@motoclub-mak.si.

Štartnina je 30.00€ za voznika in 20,00€ za sovoznika in kolesarje. Prosimo za čimprejšnje potrditev udeležbe preko spletne prijavnice, ker bo število udeležencev omejeno. Vsak udeleženec prejme štartno tablico, diplomo in pokal. Na postankih in na cilju bo poskrbljeno za okrepčilo. Za točen datum se predhodno pozanimajte na naši spletni strani oz. pokličite po telefonu!

Prijavnica

Prijava je mogoča le še na kraju dogodka do 9:45. Za več informacij se obrnite na info@motoclub-mak.si ali na telefon 051 211 011 (ga. Marinka).