6. Vseslovensko srečanje starodobnih vozil 30. 08. 2008

Naj se zahvalimo vsem udeležencem srečanja, kakor tudi vsem tistim, ki ste si srečanje prišli pogledat. V Motoclubu MAK nas veseli, da ste se tudi to pot odzvali vabilu in nas obiskali v tako velikem številu.

Še nekaj končnih podatkov.Na srečanju je bilo 334 udeležencev z 245 vozili Od tega je bilo :

15 motorjev s prikolico
101 motorist
2 jeepa
110 avtomobilov
2 tovorna vozila
3 gasilna vozila
12 traktorjev

Vozniki pa so prišli 38 društev, 37 pa je bilo samostojnih voznikov.

Upamo, da ste z nami preživeli prijetno soboto, za drobne napake se oproščamo, za večje nas kar okarajte. Resnično upamo, da se drugo leto zopet vidimo zadnjo soboto v avgustu v tem številu, če ne ša večjem.

Še enkrat hvala vsem udeležencem, občini Vodice, vsem prijateljem našega kluba, brez katerih ne bi mogli speljati te prireditve in ste nam pomagali pri organizaciji, pri redarstvu in pri drugih delih, prav tako pa se zahvaljujemo vsem sponzorjem in tudi vsem, ki ste prišli na srečanje pogledat starodobna vozila.

alex60_photos's Vodice 2008 oldtimer srecanje album on Photobucket